Lotnictwo cywilne

Aktualizacje
Data ostatniej aktualizacji: 07.06.2022

Aktualizacja podstrony z datami oblotów samolotów.


Data poprzedniej aktualizacji: 19.03.2022

Aktualizacja podstrony o rodzinie samolotów Embraer E170
Aktualizacja podstrony o PLL LOT

Autor strony dotychczas korzystał ze zdjęć samolotów udostępnianych do linkowania nieodpłatnie na stronach np. airliners.net i jetphotos.net, jednak strony te przestały udostępniać tę funkcjonalność. W związku z tym, niektóre zdjęcia samolotów (z tych stron) przestały się wyświetlać. Autor strony pracuje nad znalezieniem nowych zdjęć samolotów. Przepraszam za wszelkie niedogodności. Niestety brak czasu uniemożliwia mi zajęcie się tą kwestią w najbliższym czasie, jednak mam świadomość problemu i rozwiążę go, gdy tylko będzie to możliwe.


Informacja dotycząca powstania i historii serwisu:

Serwis "Lotnictwo cywilne" powstał wiele lat temu jako zaliczeniowy projekt szkolny na lekcje informatyki. Początki serwisu sięgają roku 2000. Skoro już (co było warunkiem zaliczenia przedmiotu) serwis musiał być umieszczony w internecie, to tak już został, choć pierwotnie autor planował usunąć stronę po zaliczeniu przedmiotu :). Od tamtego czasu serwis był rozbudowywany, jednak autor chciałby zaznaczyć, iż obecnie nie poświęca stronie tyle czasu co kiedyś, więc niektóre podstrony nie były aktualizowane od początku istnienia serwisu. Serwis ten ma charakter pasjonacki i jest tworzony przez młodego człowieka zainteresowanego lotnictwem, a nie specjalistę. Autor serwisu nie gwarantuje więc ani aktualności wszystkich zamieszczonych na stronach informacji, ani też nie odpowiada za ich merytoryczną poprawność.
Autor nie umożliwia kontaktu mailowego ze sobą z braku czasu. Autor prosi o niekopiowanie żadnych fragmentów serwisu bez podania źródła. Piszę o tym, gdyż zauważyłem, że fragmenty tekstu z mojej strony są czasem wykorzystywane bez mojej wiedzy i zgody na innych stronach. Stronę, i zawarte na niej informacje, traktuję jako "dobro wspólne", co nie znaczy jednak, że w porządku jest wykorzystywanie mojej strony bez podawania źródeł.